האם עדיין משתמשים בתריס גלילה ידני?

תריס גלילה ידני הוא סוג של תריס המשמש בתעשיית האדריכלות. זהו חתיכת פלדה הממוקמת אופקית ומחוברת לקיר. רולים קבועים על הקצוות העליונים והתחתונים של התריס. מקרי השימוש הנפוצים ביותר עבור תריסי גלילה ידניים הם מבנים מסחריים שצריכים להגן על חלונות מפני שבירה הנגרמת על ידי סופות הוריקן או סופות טורנדו, או מבנים תעשייתיים הזקוקים להגנה מפני נזק שנגרם על ידי חפצים הנישאים ברוח.

תריס גלילה ידני

הוא סוג של תריס שצריך להפעיל ידנית. תריס גלילה ידני עדיף על פני הגרסה החשמלית או הממונעת מכיוון שהוא מאפשר שליטה טובה יותר וניתן להחליפו על ידי יחידים ולא מכונות. זה גם משתלם יותר מאשר התקנת תריס חשמלי או ממונע. תריס הגלילה הידני משמש לשליטה באור הנכנס לחדר. צריך למשוך ולסגור אותו לפני שהאור נכנס ואז צריך למשוך אותו למעלה ולפתוח כדי שהאור ייכנס. זה יכול להקשות על מישהו עם מוגבלות פיזית או אחיזת יד לא יציבה. הרעיון הוא להפוך את התהליך הזה לאוטומטי באמצעות מצלמה המופעלת על ידי בינה מלאכותית הסורקת את החדר. ברגע שהוא מזהה תנועה המעידה על כך שממול מישהו עם מוגבלות או אחיזת יד לא יציבה, התריס ייפתח אוטומטית מעצמו כך שיוכל להיכנס בקלות מבלי להתאמץ.

מאמר זה נותן סקירה כללית על תריס גלילה והרכיבים שגורמים לו לעבוד. זה גם נותן לקורא כמה דוגמאות מעשיות לשימוש בתריס ותרחישים שונים שבהם נעשה שימוש בתריס. תריס הגלילה הידני הוא סוג של דלת דמוית וילון המורכבת בדרך כלל משני לוחות עם פתחים חצי עגולים או מלבניים. הפתח החצי עגול נקרא דלת והצירים שלו ממוקמים לכיוון המרכז כדי לאפשר לו להתנדנד החוצה בעת פתיחה. תריסי גלילה עשויים בדרך כלל מיריעות ויניל, אלומיניום או פלסטיק, מתכת, מסגרות עץ או מבנה מסגרת עץ. המסגרת והפנלים שלו יכולים להיות תלויים בצירים בצד אחד (תריס חד ציר) או בצירים בשני הצדדים (תריס דו ציר). תריסי גלילה יכול

מנגנון תריס גלילה ידני משמש לרוב באזורי מגורים והם מופעלים בעיקר ביד. תריס הגלילה הידני הוא מכשיר פשוט וניתן להפעיל אותו עם אדם בודד בכל פעם. הוא מורכב משני גלילי מתכת הנמשכים זה לזה כדי לסגור את התריס, אשר לאחר מכן מוחזק פתוח על ידי משקל התריסים הסגורים. תריסי גלילה הם סוג של תריס חלונות. הם יכולים להיות מופעלים ידנית או מוטוריים, בהתאם לצרכי המבנה. תריס גלילה אינו המצאה חדשה, אך הוא צובר פופולריות בשנים האחרונות הודות ליתרונות הרבים שלו. תריסי גלילה קלים לתפעול, נעים במהירות ומפחיתים רעש. יש להם גם עלות נמוכה ודרישות תחזוקה. החיסרון העיקרי הוא שהם אינם מסוגלים לשמש מחסומי אש בחלק מפרויקטי הבנייה כאשר הם מותקנים בכוחות עצמם.

שתפו פוסט זה

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

טיח תרמי

מבנים יכולים להיות מבודדים מצוינים מפני מזג האוויר החיצוני בחורף ובקיץ וכשהבידוד נעשה בצורה איכותית הדבר מורגש מיד. בחורף נחוש

לקריאת המאמר »