תסגרו את המינוס בבנק עם אשראי ברגע

במיוחד בתקופה הזאת, כאשר ההכנסה אינה יציבה כמו בעבר, עלינו לשמור על חשבון בנק מאוזן. במקום לצבור ריבית על ריבית, ניתן בצורה פשוטה מאוד לסגור את המינוס בבנק בעזרת אשראי ברגע. איך זה עובד?

depositphotos

אשראי ברגע – מה זה?

אשראי ברגע הינו סוג של הלוואה. ההלוואה יכולה להיות דרך חברות האשראי או דרך הבנקים, או חברות חיצוניות. היתרון בהלוואת אשראי ברגע הוא ההליך הבירוקרטי, מדובר על הליך שלוקח מספר דקות, וניתן לעשות זאת מהבית דרך המחשב. בנוסף, אין צורך בביטחונות וערבים מצד הלקוח. ההלוואה ניתנת בסכומים נמוכים יחסית – בדרך כלל עד 100 אלף שקלים. עוד יתרון של הלוואת אשראי ברגע הוא שהכסף נכנס לחשבון העובר ושב שלכם תוך זמן קצר, לעיתים תוך מספר שעות מתום התהליך ולעיתים כיומיים. ניתן לפרוס את תשלומי ההחזר ל 2 עד 84 תשלומים, וניתן להחזיר את סכום ההלוואה בכל עת ללא עמלות ואישורים שונים. אין צורך להצהיר לגורם המלווה על סיבת ההלוואה, מדובר על הלוואה לכל מטרה. רוב האוכלוסייה יכולה להשתמש בהלוואה זו. חשוב לציין, הבנק או המקור המלווה מוסמך לסרב לבקשת הלוואת אשראי ברגע במקרים חריגים בו קיים חשש שהלקוח אינו יכול להחזיר את ההלוואה.

 

מה עדיף – בנק או חברת אשראי?

כיום, אין הבדל ממשי בין הלוואה דרך הבנק או דרך חברת האשראי. רוב הבנקים יציעו לכם את אותו אחוז ריבית עבור ההלוואה, ולעיתים הם יציעו לכם סכום גדול יותר מאשר חברת האשראי (לא בפער גדול). עם זאת, דרך חברת האשראי ההליך הוא יותר מהיר ופחות "בירוקרטי". הסיכוי שלא יאשרו לכם את ההלוואה דרך חברת האשראי הוא נמוך יותר מאשר הסיכויים דרך הבנק. כמו כן, יש עוד גורמים שיכולים להציע לכם הלוואת אשראי ברגע. הדרך הפשוטה יותר לבחירת מקור ההלוואה היא על ידי סקר שוק זריז. הכל רשום היום באינטרנט, פנו למקום הבטוח ביותר ורק לאחר מכן המשתלם ביותר.

 

למה צריך הלוואת אשראי ברגע?

הלוואת אשראי ברגע היא למעשה הלוואה לכל מטרה. המטרה של ההלוואה הזו היא לתת לנו טיפה אוויר לנשימה בזמנים בהם אנחנו "לחוצים". חלק מהאנשים יקחו הלוואת אשראי ברגע כדי לסגור את המינוס שנצבר להם בחשבון הבנק, חלק יקחו את ההלוואה בשביל שיפוץ ביתי, ומצד שני יש חיילים משוחררים שידרשו את ההלוואה בשביל הטיול הגדול או בשביל להתחיל ללמוד. הבחירה היא חופשית ואין צורך לציין אותה בפני המקור המלווה. חשוב שתדעו, אם אתם מתכוונים לבקש הלוואת אשראי לצורך קניית נכס, מומלץ לציין זאת בפני המקור המלווה, בחלק מהמקומות הריבית תרד כאשר מדובר על קניית נכס. אף אחד לא שש לקחת הלוואה, אבל לעיתים זה הפיתרון המשתלם ביותר.

"אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל."

 

שתפו פוסט זה

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

מכונות תעשייה

טיפים לתחזוקת פלטת דריכה איך להאריך את חיי השירות שלה

לוח הדריכה הבלתי מעורער, עם פני השטח החזקים והנוכחות האיתנה שלו, ממלא תפקיד מרכזי ביישומים תעשייתיים שונים. שומרי מתכת אלה מרפדים את רצפות מפעלי הייצור וטביעות הרגל של המכונות, ומציעים יציבות ובטיחות נחוצות. עם זאת, השירות הסטואי שלהם נלקח לעתים קרובות כמובן מאליו. באיזו תדירות אנו עוצרים לחשוב על הטיפול שמשטחים מחוספסים אלה דורשים כדי לשמור על אחיזתם ולהישמר מפני שחיקה בלתי פוסקת של פעולות יומיומיות?

לקריאת המאמר »
שעווה לנר

האם שעווה להכנת נרות היא המגמה החמה ביותר ברשתות החברתיות?

האם שמתם לב לזוהר הקסום של נרות בעבודת יד מהבהבים בפיד המדיה החברתית שלכם? שעווה, חומר צנוע ועתיק, הצית את הסערה האחרונה בעולם הרשתות החברתיות, והאיר באור חם פינות יצירה ברשת. נראה כי מלאכת היומין של ייצור נרות נמסה כעת בליבם של חובבי DIY ואנשים בעלי מודעות אקולוגית כאחד, ומציתה תנועה שמעצבת מחדש את האופן שבו אנו חווים את האווירה הביתית שלנו.

לקריאת המאמר »

טיח תרמי

מבנים יכולים להיות מבודדים מצוינים מפני מזג האוויר החיצוני בחורף ובקיץ וכשהבידוד נעשה בצורה איכותית הדבר מורגש מיד. בחורף נחוש

לקריאת המאמר »