מוצאים שירות לקוחות תוך דקה

אם יש לכם צורך גדול להשיג כאן ועכשיו את מספר הטלפון של שירות הלקוחות, לפנות אליהם לכתובת או לשלוח להם הודעת מייל – הגעתם למקום הנכון. שירות בקליק הוא האתר האולטימטיבי למציאת כל דרך התקשרות עם כל חברה, ארגון, מוקד או גוף ממשלתי וציבורי. הגיע הזמן להפסיק עם התסכול והקושי במציאת מידע רלוונטי וחיוני עבורנו האזרחים והתושבים, כי היום האתר הבלעדי למספרי הטלפון ופרטי ההתקשרות של כל החברות עומד לרשותכם!

מה באתר שירות בקליק

האתר שירות בקליק משמש בתור ספר טלפונים ענק, בו יש מאגרי מידע עצומים שיכולים להיות מאוד שימושיים בכל עת שתצטרכו לפנות אל חברה או ארגון. אם למשל אתם צריכים ליצור קשר עם שירות לקוחות פול אנדבר, חברת האשראי או הסלולר שלכם, תדעו שיש מקום בו תוכלו להשיג את זה בקלי קלות. כל שעליכם לעשות זה להיכנס לאתר, לחפש תחת הקטגוריה הנכונה מבין מגוון קטגוריות ותחומים, למצוא בתוך הרשימה המוצגת לכם את השם של החברה והסניף ומשם החיים הופכים להיות הרבה יותר פשוטים!

הרבה מעבר לספר טלפונים

האתר שירות בקליק מציע לכם יותר מדרך אחת ליצור קשר עם חברות ובתי עסק שונים. אם למשל אתם רוצים ליצור קשר, להתלונן או להעיר הערה של שירות לקוחות פול אנדבר, תוכלו לעשות את זה במגוון דרכים – יש את האופציה הרגילה של שיחה טלפונית ישירות לנציג שירות אנושי בסניף המקומי או המוקד הארצי, תלוי בארגון. אך עבור דברים אחרים אפשר גם לשלוח הודעה במסנג'ר או במייל, ועבור כל חברה שכזו האתר שירות בקליק מביא לכם את אותה הדרך בה תוכלו לעשות זאת.

לפעמים זה יהיה טוב יותר לשלוח הודעה במייל, הודעת וואצאפ למספר העסקי או מסנג'ר, במיוחד אם זה עניין לא דחוף במיוחד. אך במקרים אחרים בהם נדרשת פעולה של נציג שירות המפקח על העניינים עם סמכות, הרי שאין ברירה אלא להתקשר ולחכות שיענו לכם.

לשמור על קור רוח מול שירות לקוחות

נכון, לפעמים זה מאוד מעצבן שצריך להתקשר ולחכות על הקו לנציג שירות שיאות בטובו להסביר לנו ולהיענות לבקשותינו בצורה חלקה ומספקת. אך חשוב מאוד לשמור על איפוק ואופטימיות. חלק גדול מהאפקטיביות שלקוחות נהיים מרוצים זה אך ורק מהגישה שלהם בעת השיחה. חשוב מצד אחד להראות שאתם נחמדים ולא באים לתקוף, ומצד שני להיות חדים וברורים בדרישות שלכם, לעמוד על שלכם ולשדר אסרטיביות שאינה משתמעת לשתי פנים.

לאן האתר יכול לשגר אתכם?

האתר שירות בקליק לא רק מציע דרכי התקשרות, אלא גם מספק לינק – קישור – לאתר עצמו. באתר של כל חברה שמכבדת את עצמה יש כבר מגוון דרכים ליצור קשר בעניינים שונים וגם לבצע כל מני פעולות שלא ניתנות לעשות בשום דרך אחרת.

 

שתפו פוסט זה

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

מכונות תעשייה

טיפים לתחזוקת פלטת דריכה איך להאריך את חיי השירות שלה

לוח הדריכה הבלתי מעורער, עם פני השטח החזקים והנוכחות האיתנה שלו, ממלא תפקיד מרכזי ביישומים תעשייתיים שונים. שומרי מתכת אלה מרפדים את רצפות מפעלי הייצור וטביעות הרגל של המכונות, ומציעים יציבות ובטיחות נחוצות. עם זאת, השירות הסטואי שלהם נלקח לעתים קרובות כמובן מאליו. באיזו תדירות אנו עוצרים לחשוב על הטיפול שמשטחים מחוספסים אלה דורשים כדי לשמור על אחיזתם ולהישמר מפני שחיקה בלתי פוסקת של פעולות יומיומיות?

לקריאת המאמר »
שעווה לנר

האם שעווה להכנת נרות היא המגמה החמה ביותר ברשתות החברתיות?

האם שמתם לב לזוהר הקסום של נרות בעבודת יד מהבהבים בפיד המדיה החברתית שלכם? שעווה, חומר צנוע ועתיק, הצית את הסערה האחרונה בעולם הרשתות החברתיות, והאיר באור חם פינות יצירה ברשת. נראה כי מלאכת היומין של ייצור נרות נמסה כעת בליבם של חובבי DIY ואנשים בעלי מודעות אקולוגית כאחד, ומציתה תנועה שמעצבת מחדש את האופן שבו אנו חווים את האווירה הביתית שלנו.

לקריאת המאמר »

טיח תרמי

מבנים יכולים להיות מבודדים מצוינים מפני מזג האוויר החיצוני בחורף ובקיץ וכשהבידוד נעשה בצורה איכותית הדבר מורגש מיד. בחורף נחוש

לקריאת המאמר »