טכנאי מקררים בשוהם

 

אנחנו אמנם אף פעם לא מקדישים לכך אפילו רגע קט של מחשבה, אבל המקרר בבית שלנו הוא אחד מאבני היסוד של אורח החיים המודרני ובלעדיו יכולה להיגרם לנו פגיעה של ממש באורח החיים ובאיכות החיים אליה אנו רגילים. את האמת הפשוטה הזאת מגלים בדרך כלל כאשר המקרר מפסיק לפעול או שהוא אינו ממלא את תפקידו בצורה ראויה, וכאשר אנו מתחילים לחפש בנרות טכנאי מקררים בשוהם. באילו מקרים נדרש טכנאי מקררים? האם הזמנת טכנאי היא תמיד האופציה הטובה והכדאית ביותר ואם לא, מהי האופציה הנכונה יותר? איך נכון לבחור טכנאי מקררים בשוהם וכמה אמור לעלות שירות של טכנאי כזה? על שאלות אלו ועוד נענה לכם ממש פה בשורות הבאות.

 

מתי נדרש טכנאי מקררים?

טכנאי מקררים הוא איש מקצוע שנקרא בדרך כלל גם טכנאי קירור. המדובר באיש מקצוע שמתמחה בכל הקשור למערכות קירור (להבדיל ממיזוג). עיקר עבודתם של טכנאי קירור היא בדרך כלל מול מפעלים וגופי תעשייה העושים שימוש נרחב בגופי קירור ומקררים תעשייתיים, כחלק מפעילותם העסקית/ תעשייתית. יחד עם זאת טכנאים אלה מציעים גם שירות למגזר הפרטי וישנם גם טכנאי מקררים רבים שממקדים את כל פעילותם מול המגזר הפרטי בלבד. השאלה היא מתי נכון להזמין טכנאי מקררים בשוהםואיך תדעו שהגיע הרגע והתשובה לכך היא מאוד פשוטה: כאשר המקרר שלכם מפסיק לעבוד מסיבה לא ברורה או כאשר הוא אינו ממלא את תפקידו, קרי אינו מצליח לקרר את החלל הפנימי שלו לטמפרטורה הנדרשת. יחד עם זאת, טכנאי מקררים יכול לסייע לכם גם עם תקלות היקפיות נוספות כמו תקלה בקיוסק מים או קוביות קרח שמותקן במחשב, בעיות בתאורת המקרר, בעיות איטום של המקרר וכן הלאה.

האם תמיד נכון להזמין טכנאי מקררים שוהם?

ובכן, כלל האצבע אומר שעם כל בעיה שיש לכם במקרר, כדאי בהחלט להזמין טכנאי מקררים בשוהם, שלכל הפחות יעיף מבט במקרר ויגיד לכם מה נדרש לעשות, אז גם תוכלו לבחון את הדברים בצורה מושכלת ולקבל החלטה חכמה לגבי הצעדים הבאים שלכם. יחד עם זאת, ישנם מקרים שאולי כדאי לוותר על ביקור הטכנאי ולחסוך את עלות הביקור שלו. מקרים אלה הם בעיקר מקרים של מקררים מיושנים שהתיקון שלהם יכול לעלות יותר משוויים ושבהם סביר שגם תיקון היום, לא יאפשר להם להמשיך ולתפקד לעוד שנים רבות. במקרים אלה אולי נכון לשקול מלכתחילה את האפשרות של הזמנת מקרר חדש. בכל יתר המקרים, ולבטח כאשר מדובר במקררים יקרים, מקררים חדשים או בעיות מינוריות כמו איטום או תקלה בקיוסק המקרר, בהחלט כדאי להזמין טכנאי קירור בתל אביב ולהשלים את המלאכה בתוך שעות.

טכנאי מקררים בשוהם

כמה עולה שירות של טכנאי מקררים?

שירות של טכנאי מקררים בשוהם יכול לנוע החל מ-200 ש"ח עבור ביקור טכנאי וכלה במחירים שיכולים להגיע לרף ה-2,000 שקלים ואף יותר מכך כאשר מדובר בבעיות היקפיות. במסגרת השירות שמעניק טכנאי מקררים, ניתן לבצע עשרות ואף מאות פעולות תיקון סביב גוף הקירור, מנוע המקרר, מדחס, גז, איטום, צנרת, מבנה פנים, דלתות, תאי אחסון וכן הלאה, ועל כן יכולים המחירים להשתנות מאוד בין מקרה למקרה בהתאם לאופי התקלה או הבעיה במקרר. יחד עם זאת, במרבית המקרים מדובר בשירות שעלותו מסתכמת במאות שקלים, אלא אם מדובר בהחלפת מדחס או החלפת כרטיס פיקוד דיגיטלי, מה שיכול להקפיץ את המחיר לכיוון 1,500 שקלים.

כפי שאמרנו קודם לכן, אם המקרר שלכם הוא מקרר מיושן והתקלה היא תקלה משמעותית, שילוב לא נדיר כלל וכלל, ייתכן שכדאי מלכתחילה לחסוך גם את עלות הביקור של הטכנאי ולהזמין מקרר חדש. יחד עם זאת, אם יש לכם מקרר יקר ערך, האופציה של הזמנת טכנאי מקררים בשוהם תהיה בדרך כלל האופציה הטובה ביותר, גם אם מדובר בתיקון יקר של החלפת מדחס או כרטיס פיקוד דיגיטלי. במקרים בהם אתם לא לגמרי בטוחים מה הבעיה ויש לכם סיבה טובה להעריך שמדובר בבעיה קלה יחסית, בהחלט כדאי להזמין את הטכנאי לביקור ובדיקה. את המחיר תוכלו לבדוק בשיחת טלפון ועל בסיס זה לקבל החלטה לגבי הצעדים הבאים שלכם.

שתפו פוסט זה
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
מכונות תעשייה
טיפים לתחזוקת פלטת דריכה איך להאריך את חיי השירות שלה

לוח הדריכה הבלתי מעורער, עם פני השטח החזקים והנוכחות האיתנה שלו, ממלא תפקיד מרכזי ביישומים תעשייתיים שונים. שומרי מתכת אלה מרפדים את רצפות מפעלי הייצור וטביעות הרגל של המכונות, ומציעים יציבות ובטיחות נחוצות. עם זאת, השירות הסטואי שלהם נלקח לעתים קרובות כמובן מאליו. באיזו תדירות אנו עוצרים לחשוב על הטיפול שמשטחים מחוספסים אלה דורשים כדי לשמור על אחיזתם ולהישמר מפני שחיקה בלתי פוסקת של פעולות יומיומיות?

לקריאת המאמר »
שעווה לנר
האם שעווה להכנת נרות היא המגמה החמה ביותר ברשתות החברתיות?

האם שמתם לב לזוהר הקסום של נרות בעבודת יד מהבהבים בפיד המדיה החברתית שלכם? שעווה, חומר צנוע ועתיק, הצית את הסערה האחרונה בעולם הרשתות החברתיות, והאיר באור חם פינות יצירה ברשת. נראה כי מלאכת היומין של ייצור נרות נמסה כעת בליבם של חובבי DIY ואנשים בעלי מודעות אקולוגית כאחד, ומציתה תנועה שמעצבת מחדש את האופן שבו אנו חווים את האווירה הביתית שלנו.

לקריאת המאמר »