הבדלים עיקריים בין מתיחת בטן היקפית למתיחת בטן מלאה

כל מה שאתם צריכים לדעת על ההבדלים עיקריים בין מתיחת בטן היקפית למתיחת בטן מלאה מהמומחים של iFlat שמביאים את המידע המקצועי והמקיף ביותר בתחום מתיחת בטן בישראל.

ישנם שלושה הבדלים עיקריים בין מתיחת בטן היקפית למתיחת בטן מלאה. מתיחות בטן היקפיות פחות פולשניות ממתיחות בטן מלאות, הן כוללות רק חתך קטן סביב הטבור. זה ידוע גם כמיני מתיחת בטן. מתיחת בטן מלאה כרוכה בחתך גדול יותר סביב הטבור, הנקרא לפעמים מתיחת בטן רגילה או מסורתית.

ההבדל השלישי בין שני ההליכים הללו הוא שמתיחת בטן היקפית לא תסיר אף אחד משרירי הבטן שלך, בעוד מתיחת בטן מלאה תסיר חלק משרירי הבטן שלך כדי להדק את העור בצורה יעילה יותר.

מתיחת בטן היקפית היא סוג של ניתוח בטן שמסיר עודפי עור ושומן מהבטן, אך אינו מסיר שרירים. ניתוח זה מבוצע לרוב במטופלים שירדו משקל משמעותי, והוא יכול לסייע גם לבעלי עור רפוי מהריון או תנודות דרמטיות במשקל. מתיחת בטן מלאה מסירה עודפי עור, שומן ושרירים באזור הבטן.

מתיחת בטן היקפית היא הליך כירורגי שמסיר עודפי עור ושומן מהמותניים ועד לבטן התחתונה. מתיחת בטן מלאה היא הליך כירורגי שמסיר עודפי עור ושומן מהמותניים לאזור הערווה.

ההבדל בין שני ההליכים הללו הוא שמתיחת בטן היקפית דורשת רק חתך אחד ואילו מתיחת בטן מלאה דורשת שני חתכים.

 

האם מתיחת בטן פוגעת בגוף?

יש הרבה מיתוסים ושמועות לגבי הליך מתיחת בטן. אחד המיתוסים הנפוצים ביותר הוא שההליך פוגע בגוף. זה לא נכון. ניתוח מתיחת בטן אינו פוגע בגוף בשום צורה.

הליך מתיחת הבטן כולל הסרת עודפי עור ושומן מאזור הבטן והידוק השרירים סביבו כדי להעניק לו מראה שטוח יותר. זה מסיר כל עודפי שומן או עור רפוי שיכולים להוות סיבה לדאגה עבור אנשים מסוימים, אך אינו משפיע על אף חלק אחר בגופם בשום אופן.

מתיחת בטן היא הליך כירורגי להסרת שומן ורקמות מהבטן. זה יכול להתבצע על אנשים בכל הגילאים, אבל הוא נפוץ ביותר בנשים שילדו ילדים. ההליך יכול להיעשות כניתוח חוץ עם הרדמה כללית או עמוד השדרה.

חשוב לציין כי כל ניתוח טומן בחובו סיכון מסוים, ויש כמה סיכונים פוטנציאליים הקשורים למתיחת בטן. אלה כוללים: זיהום, דימום, צלקות והתפתחות תאי שומן באזור שבו הוסר העור.

מתיחת בטן היא הליך כירורגי שנעשה כדי להסיר עודפי עור ושומן מאזור הבטן. הניתוח נעשה גם להידוק השרירים באזור הבטן.

ההליך יכול להיעשות במספר דרכים, אך הוא מתחיל בדרך כלל בחתך העובר ממש מתחת לקו השד ועד ממש מעל עצם הערווה. לאחר מכן המנתח ימשוך את עודפי העור וחתוך אותו. לאחר מכן הם ישתמשו בשאיבת שומן או בטכניקות אחרות כדי להסיר שומן נוסף מסביב לאזור הבטן שלך.

ההליך אורך בדרך כלל בין 1-2 שעות ותוכל לחזור הביתה לאחר מספר שעות של זמן התאוששות.

 

שתפו פוסט זה

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

טיח תרמי

מבנים יכולים להיות מבודדים מצוינים מפני מזג האוויר החיצוני בחורף ובקיץ וכשהבידוד נעשה בצורה איכותית הדבר מורגש מיד. בחורף נחוש

לקריאת המאמר »