בניית אתרים

ההיצע הגדול של שיטות בניית אתרים יכול לבלבל כל לקוח ממוצע, שרק רוצה אתר לעסק שלו. מלבד הידע המסוים שצריך כל בעל אתר על המפרט הטכני של האתר שלו, קיים גם עניין העיצוב. אתרי אינטרנט מגיעים במגוון של תבניות ועיצובים וקשה לבחור מתוכם אם לא יודעים מה רוצים. כשאתם פונים לקבל שירות כזה מומלץ להגדיר לעצמכם מה אתם צריכים וזה ינחה את מתכנן האתר כך שיבחר תבנית ועיצוב נכונים ויטמיע באתר שלכם אמצעים חשובים נוספים.

freepik

אפיון אתר לפי מטרתו

השלב הראשון של כל הקמת אתר הוא לשבת עם איש המקצוע כדי לבנות את רשימת הדרישות והצרכים שלכם, ואז תוכלו להבין טוב יותר גם כיצד לאפיין את האתר. האפיון נעשה כדי להבין איך לבנות לכם את האתר המיטבי ביותר שישרת אתכם ואת הלקוחות שלכם בדרך הטובה ביותר. בשלב זה תגדירו את המטרות שלכם ולפי זה יתאימו לכם תבנית ועיצוב. שלב זה חשוב משום שכך האתר ומיתוגו נחקקים בתודעת הקהל שמחפש אתכם.

עיצוב האתר לפי צורכי הלקוח

הצורך העיקרי של כל לקוח שפונה לקנות שירות בניית אתרים הוא שהקהל שלו יגיע לאתר שלו ויישאר בו כמה שיותר זמן כדי לבצע את הפעולה של קנייה, הרשמה למידע, ביצוע שיחת טלפון כדי להזמין שירות. כדי להימצא צריך לבנות אתר נכון כך שמנועי החיפוש יאהבו אותו ולא יתעלמו ממנו בזמן הסריקה של המידע האינסופי באינטרנט. בונה אתרים מיומן ומומחה יודע לעשות זאת בכלים העומדים לרשותו.

איזה אתרים אתם אוהבים?

אחת הדרכים לקבל השראה לאתר התדמית או התוכן או העסק שלכם היא פשוט לגלוש לאתרים של מתחרים או של אנשים שאתם מעריכים. אם ראיתם עיצוב שאתם אוהבים, כלי כלשהו שמשמש לקוחות בחנות אונליין ויכולה לשמש אתכם, צבעים בשילוב שקוסם לכם, אלמנטים כלשהן שאתם ממש רוצים אצלכם, זה הזמן לספר לבונה האתר מה אתם אוהבים. גם אם אי אפשר יהיה ליישם במדויק את הרעיון שלכם ינסו להתקרב אליו ולפחות יבינו מהו הטעם שלכם.

לא נחוצה הבנה טכנית

בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא נחוצה הבנה טכנית מעמיקה אלא רק הבנה של העקרונות של בניית אתר נכון בתקופת גוגל והמדיה החברתית. הרי כולנו כמעט משתמשים באינטרנט וכולנו יודעים מה אנחנו מחפשים באתרים שאנחנו גולשים בהם. כל מה שצריך זה רק לקבל הסבר בסיסי על השיטה שבה בנו ואת ההיגיון שעומד מאחוריהם. את כל השאר תלמדו ממילא תוך כדי תנועה משום שזה בדיוק כמו ללמוד על העסק שלכם תוך כדי עבודה.

שדרוגים ושיפורים

האינטרנט בנוי על טכנולוגיה שמשתפרת כל הזמן. כל אתר שבונים לכם חייב להשתדרג עם הזמן וזה חלק מהשירות שאתם צריכים לבקש מאיש המקצוע שאתם בוחרים. זוהי גם הדרך למצוא את השירות הנכון לכם, לפי הכימיה והשירות שתקבלו מהם במהלך השנים שתעבדו יחד.

www.dweb.co.il

שתפו פוסט זה

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים