ביטוח נסיעה לחו”ל – עושים טיול אחרי צבא? אל תשכחו לבטח את עצמכם

אחת המסורות הישראליות שנוצרו עם השנים בקרב חבר'ה צעירים שזה עתה השתחררו מהצבא, הוא הטיול הגדול. חבר'ה שסיימו זה עתה שירות צבאי, בין אם מדובר על שירות סדיר רגיל ובין אם מדובר על שירות אחר, נוהגים לנסוע לחו"ל למספר חודשים אחרי סיום השירות. המקומות הפופולאריים הם הודו והמזרח הרחוק, דרום אמריקה, אוסטרליה וניו זילנד, ארה"ב ויש מי שנוסע גם לאפריקה.

טיול אחרי צבא הוא מאוד פופולארי בקרב חיילים וחיילות משוחררים, מאחר והוא מאפשר לנקות את הראש אחרי תקופה מסוימת בצבא, הוא מאפשר להם לשכוח מכל מה שהם עברו, לעשות דברים מיוחדים ויוצאי דופן, לפני שהם מתחילים את החיים האמיתיים, לימודים, עבודה והקמת משפחה. מדובר על מסורת ישראלית שעד שנות השמונים בערך, מעטים עשו, ואחרי שנות התשעים, יותר ויותר צעירים בוחרים לקיים אותה.

כל מי שיוצא לטיול אחרי צבא, חייב במהלך התכנון והארגון של הטיול לעשות ביטוח נסיעה לחו"ל. לא משנה לאן נוסעים ועד כמה המקום נחשב בטוח (בוודאי אם המצב הפוך והוא נחשב לא בטוח), כל מי שנוסע או נוסעת לתקופה, קצרה או ארוכה, חייבים לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל, על מנת שיוכלו לקבל טיפולים רפואיים במידת הצורך מבלי שיצטרכו לשלם על כך מחיר מלא.

 

למה זה חשוב?

הרעיון של ביטוח נסיעה לחו”ל הוא בעצם לספק לנו כיסויים לכל פרוצדורה רפואית שנידרש לעבור, באופן כזה שלא נצטרך לשלם מחיר מלא או בכלל. בחלק מהביטוחים היום, מקבלים ישירות את הכסף, בביטוחים אחרים אנחנו מקבלים החזר כספי אחרי הצגת קבלות עם חזרתנו ארצה.

צריך לציין, שהיום אפשר ליהנות מכלים נוספים שבעבר לא היו קיימים, כמו למשל, אפליקציות לקבלת מידע, מוקד רופאים פעיל 24/7, סיוע והדרכה רפואית ועוד. לא משנה היכן אנחנו נמצאים, אם יש לנו פלאפון סלולרי ואנחנו יכולים להתחבר לרשת, יש לנו אפשרות לקבל את כל הכלים הרלוונטיים למקרה דרך פוליסת הביטוח שלנו.

 

איך רוכשים פוליסה בצורה נכונה?

כל מי שבוחר לעשות טיול אחרי צבא, יודע בוודאי איזה סוג טיול הוא מתכנן לעצמו ובהתאם לכך הוא יכול לבחור פוליסת ביטוח נסיעה לחו”ל שתשרת אותו. אם חל שינוי מסוים והוא מרגיש שהפוליסה איננה מכסה אותו באופן מספק, הוא תמיד יכול לפנות לחברת הביטוח ולבחון אופציה לשינוי או רכישת הרחבה מתאימה.

בכל מקרה, חשוב לומר, מוטב לא לצאת מהארץ בלי פוליסת ביטוח נסיעות לחו”ל. פוליסה זו יכולה לשרת כל צעיר וצעירה בטיול אחרי צבא, לא משנה לאן הם נוסעים וכמה זמן הם מתכוונים לשהות ביעד. גם אם הם מדובר בנסיעה לשנה שלמה וגם אם מדובר בטיול פשוט וקל, חשוב מאוד שתהיה להם פוליסה ביד.

שתפו פוסט זה
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
מכונות תעשייה
טיפים לתחזוקת פלטת דריכה איך להאריך את חיי השירות שלה

לוח הדריכה הבלתי מעורער, עם פני השטח החזקים והנוכחות האיתנה שלו, ממלא תפקיד מרכזי ביישומים תעשייתיים שונים. שומרי מתכת אלה מרפדים את רצפות מפעלי הייצור וטביעות הרגל של המכונות, ומציעים יציבות ובטיחות נחוצות. עם זאת, השירות הסטואי שלהם נלקח לעתים קרובות כמובן מאליו. באיזו תדירות אנו עוצרים לחשוב על הטיפול שמשטחים מחוספסים אלה דורשים כדי לשמור על אחיזתם ולהישמר מפני שחיקה בלתי פוסקת של פעולות יומיומיות?

לקריאת המאמר »
שעווה לנר
האם שעווה להכנת נרות היא המגמה החמה ביותר ברשתות החברתיות?

האם שמתם לב לזוהר הקסום של נרות בעבודת יד מהבהבים בפיד המדיה החברתית שלכם? שעווה, חומר צנוע ועתיק, הצית את הסערה האחרונה בעולם הרשתות החברתיות, והאיר באור חם פינות יצירה ברשת. נראה כי מלאכת היומין של ייצור נרות נמסה כעת בליבם של חובבי DIY ואנשים בעלי מודעות אקולוגית כאחד, ומציתה תנועה שמעצבת מחדש את האופן שבו אנו חווים את האווירה הביתית שלנו.

לקריאת המאמר »